امکان ایجاد تصاویر با هوش مصنوعی Duet در Google Slides – One Knock


در اوایل ماه گذشته، Google Workspace شروع آزمایش عمومی تولید تصویر هوش مصنوعی Duet در Google Slides را اعلام کرد و اکنون به طور گسترده در دسترس است.

من گزارش میدم تکناکاگر دسترسی به این ابزار در حساب شما فعال باشد، باز کردن slides.new اعلان «به آزمایشگاه‌های Workspace خوش آمدید» را نمایش می‌دهد، شبیه به Gmail و Google Docs.

دستور Help Me Visualize امکان ارائه و ایجاد تصاویر بصری از اسلایدها را فراهم می کند. گوگل قبلاً پشتیبانی از Imagen و سایر مدل های تولید تصویر را اعلام کرده است.

در حال حاضر ویژگی های ارائه شده مقدماتی و آزمایشی هستند. برای بهبود خدمات Google، افراد با بررسی انسانی و بررسی داده‌های تعامل از آزمایشگاه‌ها و حاشیه‌نویسی و پردازش آن‌ها به بهبود آنها کمک می‌کنند. بنابراین، هنگام استفاده از ویژگی های Labs، اطلاعات شخصی، محرمانه یا حساس را وارد نکنید.

در پایین نوار ابزار، یک نماد عکس درخشان در گوشه سمت راست بالا با یک پالس معمولی آبی/بنفش زمانی که ماوس روی آن قرار می‌گیرد ظاهر می‌شود. این پنل گزینه Help me visualize را باز می کند، در این قسمت می توانید یک عبارت متنی را وارد کنید. گوگل به کاربر توصیه می کند ایده خود را در این بخش شرح دهد.

نمونه هایی از درخواست ها عبارتند از:

  • عکسی زیبا از ساحل هاوایی در غروب آفتاب با درختان نخل در دوردست
  • بشقاب مافین بلوبری تازه پخته شده روی میز چوبی آشپزخانه در کنار یک پنجره بزرگ
  • نقاشی آبرنگ گل ادریس در گلدان
  • منظره شهری آینده‌نگر با آسمان‌خراش‌ها و ماشین‌های پرنده در شب با جزئیات و سایه‌های HD

برای دریافت “نتایج بهتر”، گوگل توصیه می کند که موضوع، تنظیمات مورد نظر، فاصله از موضوع، مطالب یا پس زمینه را در پیام لحاظ کنید و از استفاده از زبان مجازی خودداری کنید.

پس از وارد کردن درخواست، می‌توانید سبکی از هیچ، عکاسی، پس‌زمینه، وکتور هنر، طرح، آبرنگ، سایبرپانک و احساس خوش شانسی اضافه کنید.

طبق گفته گوگل، تولید تصاویر می تواند حدود 20 ثانیه طول بکشد. در واقع، زمان تولید یک تصویر بسیار بیشتر از تولید متن در Docs یا Gmail است. و نتیجه شامل هشت گزینه با امکان ایجاد مجموعه ای دیگر در کنار آثار قبلی خواهد بود. با یک کلیک می توانید تصویر را به اسلاید مورد نظر اضافه کنید. همچنین امکان ارسال بازخورد مثبت/منفی در مورد تصویر ایجاد شده وجود دارد.

از اینجا می توانید برای تولید تصاویر اسلایدهای Google توسط Duet AI ثبت نام کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید