امکان ارسال پیام های مستقیم به معاملات اضافه خواهد شد
Threads اینستاگرام به تازگی منتشر شده است و اکنون قابلیت ارسال دایرکت پیام به آن اضافه خواهد شد. این پلتفرم از زمان راه اندازی خود کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و به نظر می رسد متا به دنبال بهبود تجربه کاربری خود با افزودن قابلیت Direct است.

Trades در کمتر از یک هفته موفق شد بیش از 100 میلیون کاربر به دست آورد و رکوردهای موجود را بشکند. بسیاری این اپلیکیشن را جایگزینی برای توییتر می دانند، اما علیرغم اینکه Threads یک پلتفرم میکروبلاگینگ است، همچنان فاقد ویژگی های اولیه مانند Direct است. با این حال، به نظر می رسد که این ویژگی به زودی ارائه می شود.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام، اخیرا اعلام کرده است که متا قصد ندارد به این زودی قابلیت ارسال پیام مستقیم به Trades را اضافه کند. اما اکنون سندی که توسط Business Insider به بیرون درز کرده است نشان می دهد که پیام رسانی مستقیم یکی از ویژگی هایی است که به زودی به این پلتفرم می آید. بر اساس این گزارش، متا همچنین در حال کار بر روی بخش جدیدی به نام “روندها و موضوعات” است و همچنین عملکرد جستجوی روند را بهبود می بخشد. ظاهرا تمام این ویژگی ها در یک به روز رسانی جدید ارائه خواهند شد.

با توجه به اینکه Trades زیرمجموعه متا در نظر گرفته می شود، انتظار می رود این پلتفرم مانند اینستاگرام از پیام رسانی بین پلتفرمی پشتیبانی کند. این موضوع هنوز تایید نشده است و باید دید در روزهای آینده چه اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید