امکان ارسال پست‌های تردز به دایرکت اینستاگرام فراهم شد
اپلیکیشن تردز بخش زیادی از کاربران فعال ماهانه خود را از دست داده است. حالا مارک زاکربرگ مدیرعامل متا اعلام کرده که امکان ارسال پست‌های تردز به دایرکت اینستاگرام فراهم می‌شود. پلتفرم تردز علاوه بر قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در پیام‌های دایرکت اینستاگرام، قابلیت جدید متن جایگزین سفارشی برای عکس‌ها و ویدیوها و همچنین یک دکمه جدید دریافت کرده است.

قابلیت Send on Instagram به کاربران تردز اجازه می‌دهد تا پست‌های تردز خود را به‌طور مستقیم از طریق دکمه Send به دایرکت اینستاگرام ارسال کنند. این قابلیت به کاربران اینستاگرام اطمینان خواهد داد که تردزهای مهم را از دست نخواهند داد.

تردز در هفته اول معرفی خود توانست بیش از 100 میلیون کاربر را جذب کند اما ظاهراً به‌تازگی با کاهش تعداد کاربران مواجه شده است. زاکربرگ این کاهش کاربران را طبیعی توصیف کرده و انتظار می‌رود که با ارائه قابلیت‌های بیشتر برای تردز شاهد افزایش کاربران آن باشیم.

قابلیت دیگری که به تردز اضافه شده، یک قابلیت دسترسی‌پذیری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا قبل از انتشار عکس‌ها و ویدیوهای خود، یک متن جایگزین به محتوای خود اضافه کنند. یک دکمه منشن جدید نیز برای تگ کردن پروفایل‌ها به پست‌های تردز اضافه شده است. تردز همچنین تائید هویت کاربران در پلتفرم‌های مختلف مانند ماستودون را آسان‌ترکرده است. آدام موسری، رئیس اینستاگرام در این‌باره گفته است: «کاربران تردز حالا می‌توانند برای تائید هویت‌شان یک لینک جدید به پروفایل خود در سایر پلتفرم‌های پشتیبانی‌شده اضافه کنند.»

اینها جدیدترین قابلیت‌هایی هستند که متا به‌تازگی برای تردز ارائه کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرده که نسخه وب تردز در راه است. سایر قابلیت‌های اضافه شده به این اپلیکیشن شامل فید زمانی و امکان مشاهده پست‌های موردعلاقه می‌شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید