افشای جزییات جدید از هدست Quest 3 – تک ناک


متا قرار است هدست Quest 3 را در پاییز امسال عرضه کند، اما به نظر می‌رسد که کسی قبلاً به آن دسترسی پیدا کرده است.

به گزارش تکناک، شما می‌توانید در این ویدیو در پلتفرم “X” که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می‌شد، ویدیویی از بازکردن جعبه را ببینید.

دستگاه در یک جعبه قهوه‌ای قرار دارد و فردی که فیلمبرداری را انجام می‌دهد، هدست و دو کنترلر Touch Plus را بیرون می‌کشد. همه چیز دقیقاً شبیه آنچه که متا در ماه ژوئن آن را معرفی کرد، به نظر می‌رسد.

این که متا ممکن است قبلاً جعبه‌های نهایی برای این دستگاه آماده کرده باشد، شوکه کننده نیست. یک هدست واقعیت مجازی جدید که به نظر می‌رسد Quest 3 باشد، به تازگی در پایگاه داده سازمان FCC ظاهر شده است، که به این معنی است که برای فروش در ایالات متحده تأیید شده است، بنابراین متا احتمالاً در حال آماده‌سازی برای عرضه آن است. این شرکت همچنین قول داده است که جزئیات بیشتری درباره هدست را در رویداد Meta Connect که در تاریخ ۲۷ سپتامبر آغاز می‌شود، به اشتراک بگذارد؛ به نظر می‌رسد که این مکان مناسبی برای اعلام جزئیات مربوط به عرضه دستگاه باشد.

این اولین رخداد از نشت اطلاعات مرتبط با یک هدست Quest نیست. حدود یک ماه قبل از اعلام آن در اکتبر گذشته، تصاویر و ویدیویی از هدست Meta Quest Pro منتشر شد. به نظر می‌رسد که این دستگاه در یک اتاق هتل فراموش شده بود.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید