اعلام بروزرسانی جدید برای درایور WHQL اینتل – تک ناک


در اوایل این هفته، اینتل یک به‌روزرسانی جدید درایور WHQL برای پردازنده های گرافیکی Arc و Iris Xe خود منتشر کرد.

به گزارش تکناک، با این حال، به نظر می‌رسد که این نسخه از آنچه در یادداشت‌های انتشار آمده بیشتر است.

امروز، این شرکت برخی اطلاعات جدید را فاش کرد و اعلام کرد که درایورهای جدید اینتل Arc باعث افزایش عملکرد در بازی‌های DirectX 11 با استفاده از GPUهای Arc نسبت به درایورهایی که برای راه‌اندازی Arc در دسترس بودند، می‌شوند.

اینتل اعلام کرد: با انتشار آخرین درایور Intel Arc Game On، ما عملکرد را در یک مجموعه بازی DX11 بسیار محبوب و مهم افزایش داده‌ایم.

بازیکنان می‌بینند که میانگین نرخ فریم‌ها 19 درصد بیشتر و تحویل فریم‌ها به‌صورت میانگین 20 درصد صاف‌تر است. اگر در یک کارت گرافیک Intel Arc A750 سرمایه‌گذاری کرده‌اید، می‌توانید درایور را دانلود کنید و تجربه‌های بهبود یافته را در Overwatch 2، DOTA 2، Apex Legends و سایر بازی‌ها مشاهده کنید.

اینتل همچنین نمودارهایی را نشان داد که افزایش عملکرد بازی‌های DX11 با آخرین درایورهای Arc را نشان می‌دهند. در برخی موارد، بهبودها بسیار بیشتر است، از جمله افزایش 45 درصدی برای بازی Overwatch 2 از شرکت Blizzard در رزولوشن 1080p  و نرخ 99 درصد نرمال شده.

اینتل همچنین راه‌اندازی نسخه بتای ابزار جدید عملکرد بازی را اعلام کرد. این ابزار با نام Intel PresentMon است و نسخه‌ای از یک ابزاری است که شرکت برای بررسی عملکرد گرافیکی در استفاده داخلی توسعه داده است. اکنون به عموم عرضه شده است.

این ابزار شامل یک ویژگی است که در حین بازی، اطلاعاتی درباره عملکرد GPU شما را بر روی تصویر نشان می‌دهد. اینتل می‌گوید: این نمایش در هنگام بازی شما را قادر می‌سازد تا عملکرد خود، تلمتری GPU مانند ولتاژ و دما را نمایش دهید و تحلیلی از مجموعه‌ای از اطلاعات را در واقعیت انجام دهید.

قسمت بهتر این است که Intel PresentMon با هر GPU کار می‌کند و همچنین DX9/11/12 و Vulkan را نیز پشتیبانی می‌کند. حتی می‌توان آن را از طریق خط فرمان اجرا کرد. شما می‌توانید نسخه بتای 0.5 را از سایت Intel PresentMon دانلود کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید