استیکر هوش مصنوعی به واتساپ می‌آید
جدیدترین نسخه بتا واتساپ دارای قابلیت جدیدی برای تولید استیکر با استفاده از هوش مصنوعی است. این قابلیت احتمالا در آینده برای همه کاربران عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد فناوری هوش مصنوعی به‌زودی در بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها استفاده خواهد شد؛ واتساپ نیز تصمیم گرفته قابلیتی در این زمینه ارائه کند. واتساپ در قابلیت جدید خود به کاربران اجازه می‌دهد تا استیکرهایی با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنند و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

وب‌سایت WABetaInfo گزارش داده واتساپ در حال تست قابلیتی برای تولید و اشتراک گذاری استیکرهای هوش مصنوعی است که هم‌اکنون برای گروه کوچکی از کاربران بتا در اندروید قابل دسترس است.

طبق این گزارش، جدیدترین نسخه بتا واتساپ دارای یک دکمه جدید «Create» است که تب استیکر را برای کاربران باز می‌کند. با فشردن این دکمه ، صفحه جدیدی باز می‌شود که در آن کاربران می‌توانند درخواست خود را وارد کرده و هوش مصنوعی طبق درخواست آن‌ها یک استیکر تولید کند. بعد از تولید استیکر می‌توان به‌راحتی آن را در چت‌ها به اشتراک گذاشت.

WABetaInfo می‌نویسد این استیکرهای هوش مصنوعی، با استفاده از فناوری‌های امن متا تولید می‌شوند. در ضمن، گزینه‌هایی برای گزارش استیکرهای نامناسب یا مضر وجود خواهد داشت. همچنین استیکرهای تولیدشده توسط هوش مصنوعی، ظاهر منحصر‌به‌فردی خواهند داشت که آن‌ها را از استیکرهای معمولی متمایز خواهد کرد.

با توجه به اینکه همه کاربران واتساپ مهارت‌های عالی در ویرایش عکس ندارند، استیکرهای تولیدشده توسط هوش مصنوعی می‌تواند یک قابلیت خوب برای این‌دسته افراد باشد. حالا باید ببینیم این قابلیت چقدر موردتوجه کاربران قرار خواهد گرفت.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید