از رتبه بندی در موتورهای جستجو اجتناب کنید


از رتبه بندی در موتورهای جستجو اجتناب کنید

سلام دوستان امروز با مقاله ای در مورد نحوه جلوگیری از رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو در خدمت شما هستیم. گاهی اوقات ممکن است سایت شما در حال رشد نبوده و قبلا بازدید نشده باشد و موتورهای جستجو به سایت شما توجه نکنند و رتبه سایت شما را پایین بیاورند، در مقاله بعدی راهکارهایی به شما خواهیم داد تا بتوانید زودتر از این مرحله عبور کنید. ، و دوباره رسیدن به اوج و صد سایت خود را تقویت کنید

برای ورود به سایت لینک های مختلف ایجاد کنید

می دانید که بهترین راه برای افزایش رتبه وب سایت افزایش بازدید وب سایت است و در صورت قرار گرفتن در رتبه های اول امکان پذیر است اما می توانید با لینک دادن به سایت های مختلف بازدید سایت را افزایش دهید. که علاوه بر افزایش تعداد بازدید از وب سایت شما، باعث افزایش رتبه سایت شما نیز می شود.

محتوای با کیفیت منتشر کنید

شما می توانید با برنامه ریزی برای افزایش رتبه سایت، محتوای با کیفیت و مهمی که بیشتر مورد نیاز کاربران است را در سایت قرار دهید. در این راستا می توانید با ارائه خدمات رایگان به کاربران وب سایت خود را به دیگران معرفی کرده و یا سایت خود را در سایت های دیگر تبلیغ کنید.

دامنه مناسب را انتخاب کنید

دامنه شما علاوه بر کوتاه بودن، باید بتواند به راحتی مفهوم را به کاربر منتقل کند و برای کسانی که نام دامنه شما را می شنوند راحت تر آن را به خاطر بسپارند.

تبلیغات آسان برای استفاده

ابزارهای تبلیغاتی مانند مجلات یا دستگاه های تبلیغاتی می توانند با همین سادگی بسیار سودآور باشند، با این کار ترافیک سایت خود را افزایش داده و از کاهش رتبه جلوگیری می کنید. با این کار شما به صورت غیر مستقیم سایت را در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهید.

از لینک های وب سایت آگاه باشید

اگر سایت های دیگران را تبلیغ می کنید، باید به صورت دوره ای لینک های موجود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خراب نیستند یا سایتی که لینک به آن تعلق دارد آدرس خود را تغییر نداده است. بدانید که لینک های استفاده نشده رتبه سایت را پایین می آورند.

از سایت های بزرگ استفاده کنید

یکی از راه های دریافت لینک از وب سایت های بزرگ، ارسال پست مهمان در آن وب سایت ها است.

نوشتن یک وبلاگ

مطالبی که در وبلاگ ها نوشته می شود بسیار مهم است و یکی از امکانات آن می تواند ارتباط با مخاطبان و مشتریان باشد که به خودی خود تاثیر بسزایی در افزایش امتیاز سایت دارد. اگر می توانید از نام های مناسب برای وبلاگ خود استفاده کنید.

به این صفحه امتیاز دهید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید