آیا گلکسی A52، A52s و A52 5G اندروید 14 و One UI 6.0 خواهند داشت؟


سری گلکسی A52 جایگاه ویژه ای در سری گلکسی A5x سامسونگ دارد. هر گوشی گلکسی A5x نسبت به قیمتش ارزش بالایی دارد، اما A52، A52s و A52 5G منحصربه‌فرد بودند، زیرا همگی از پردازنده‌های اسنپدراگون پشتیبانی می‌کردند و همچنین تعدادی ویژگی سخت‌افزاری داشتند که مختص گوشی‌های پرچمدار سامسونگ بود. به عنوان مثال، دوربین اصلی تثبیت شده نوری، بلندگوهای استریو، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و نمایشگری با نرخ تازه سازی بالا.

چند سال پیش ما شاهد برخی از این ویژگی ها بودیم، مانند دوربین با OIS یا بلندگوهای استریو در برخی از گوشی های میان رده گلکسی، اما سری گلکسی A52 برای اولین بار بود که همه این ویژگی ها را در گوشی های میان رده سامسونگ دیدیم. دو سال بعد گلکسی A52، گلکسی A52 5G و گلکسی A52s هنوز گوشی هایی با مشخصات سخت افزاری هستند که هنوز هم گوشی های خوبی هستند.

اما به روز رسانی نرم افزار چطور؟ گلکسی A52، A52 5G و A52s دو به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل اندروید را دریافت کرده‌اند – آنها با اندروید 11 راه‌اندازی شدند و اکنون از اندروید 13 استفاده می‌کنند. اما آیا در آینده به‌روزرسانی‌های مهم دیگری برای این گوشی‌ها وجود خواهد داشت؟

سری Galaxy A52 برای اندروید 14 و One UI 6.0 واجد شرایط است

پاسخ این است که بله، به روز رسانی وجود دارد. گلکسی A52، A52 5G و A52s واجد شرایط ارتقاء سیستم عامل اندروید هستند، به این معنی که اندروید 14 و One UI 6.0 را دریافت خواهند کرد. نمی‌توان چارچوب زمانی دقیقی را درباره زمان رسیدن این به‌روزرسانی ارائه کرد، اما مطمئن باشید که در نهایت ارائه خواهد شد، زیرا سری A52 در لیست دستگاه‌های گلکسی واجد شرایط برای سه نسل به‌روزرسانی اندروید قرار دارد.

در مورد به‌روزرسانی‌های پس از اندروید 14 و One UI 6.0، این سه گوشی احتمالاً پس از عرضه گلکسی S24 در سال آینده، One UI 6.1 دریافت خواهند کرد، درست مانند Galaxy A51 که One UI 5.1 را دریافت کرد. اما پس از One UI 6.1، می توانید انتظار داشته باشید که تنها چند سال به روز رسانی امنیتی را مشاهده کنید تا زمانی که سامسونگ به طور کلی ارائه به روز رسانی را متوقف کند. منتظر آخرین اخبار فناوری باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید