آیا برای سفر به اروپا با تور اروپا نیاز به ویزا است؟

آیا برای سفر به اروپا با تور اروپا به ویزا نیاز دارید؟

اصولاً برای سفر از یک کشور به کشور دیگر، هر فرد باید ویزای کشور مقصد را دریافت کند تا بتواند برای مدت معینی در آن کشور اقامت داشته باشد.

به همین دلیل برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزا ضروری است تا گردشگران و مسافران بتوانند بدون دغدغه به کشور مورد نظر خود سفر کنند. اخذ ویزای شینگن اروپا یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین ویزاهای کشورهای اروپایی است که با این ویزا می توانید به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید.

اگر می خواهید از طریق تورهای اروپا به کشورهای اروپایی سفر کنید، ابتدا باید کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سفارت آن کشور برای ویزا مراجعه کنید.

همچنین برای خرید مطمئن و مطمئن می توانید تور اروپا را از سایت آیشم خریداری کنید. برای دریافت ویزا باید حداقل دو ماه قبل از تاریخ سفر برای ویزا اقدام کنید چرا که کشورهای اروپایی از نظر مدت اقامت و شرایط اخذ ویزا با هم متفاوت هستند.

شرایط لازم برای اخذ ویزای تور اروپا

برای اینکه با تور کشورهای اروپایی سفری خوش را تجربه کنید باید قبل از سفر شرایط و مدارک لازم برای سفر را تهیه کنید. شرایط ویزای تور ترکیبی اروپا شامل موارد زیر است:

حداقل دو ماه قبل از تاریخ تور گردشگری اروپا باید اقدامات لازم برای اخذ ویزا انجام شود.

متقاضی باید در سطح مالی قابل قبولی باشد و گردش مالی بالایی داشته باشد، در این صورت احتمال پذیرش ویزا بیشتر است.

گرفتن اثر انگشت در اداره کار یکی از نکات ضروری برای اخذ ویزا می باشد که متقاضی باید در زمان مقرر در موعد مقرر حاضر شود.

برای گرفتن ویزای شینگن در صورتی که متقاضی دعوت نامه داشته باشد نیازی به رزرو هتل برای تور اروپا نیست.
برای سفر در تور گردشگری اروپا ترجمه مدارک با مهر وزارت دادگستری و امور خارجه الزامی است.

حتما بخوانید: ویزا چند روزه صادر می شود؟

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی اروپا

مدارک مختلفی برای سفارت های کشورهای مختلف مورد نیاز است که باید قبل از تاریخ رزرو تور اروپا از تهران تکمیل و درخواست ویزا ارائه شود. اما مدارک زیر معمولا برای اخذ ویزای توریستی اروپا مورد نیاز است.

فرم تکمیل شده درخواست ویزا برای کشور اروپایی مورد نظر

اصل پاسپورت با اعتبار 6 ماه

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

دو عکس رنگی، پس زمینه سفید، تمام چهره و جدید

اصل و ترجمه اسناد مالکیت

برگه های مربوط به رزرو بلیط هواپیما، کوپن هتل و بیمه مسافرتی

اسناد مالی به زبان لاتین (پرینت گردش 6 ماهه در حساب، موجودی یا موجودی در حساب بانکی / توان مالی حساب)
ترجمه مدارک کار و تحصیل شامل گواهی کار و تحصیل، جواز کسب و کار، ذکر عنوان شغلی، مدت زمان اشتغال و میزان حقوق ماهانه.

حتما بخوانید: شرایط و مدارک مورد نیاز برای تور اروپا

بهترین زمان برای سفر در اروپا

برای سفر با تور کشورهای اروپایی باید بهترین زمان را با توجه به هدف سفر انتخاب کرد. بهترین فصل برای سفر به اروپا معمولا تابستان است که با یک تور اروپایی ۱۵ روزه می توانید در کمتر از یک ماه به کل اروپا سفر کنید.

خرید تور اروپا در ماه های ژوئن تا دسامبر در پاییز بسیار پرطرفدار است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند در این بازه زمانی به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.

بسته به شرایط متقاضی و سلیقه مسافران می توان با تور اروپا از تهران از طریق سایت آیشم بهترین تور اروپا در تمام فصول سال سفر کرد. کشورهایی مانند مجارستان، آلمان و اتریش از جمله کشورهای اروپایی هستند که پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر هستند.

همچنین بهترین زمان برای سفر با تور گردشگری اروپا به کشورهایی مانند شمال شرق اروپا، فنلاند و سوئد بین ماه های می تا اواسط اکتبر است زیرا این کشورها به دلیل هوای سرد در این فصول و هوای تابستانی بسیار مناسب هستند. این کشورها. کوتاه و باحال است.

همچنین می توانید از طریق سایت آیشم قیمت تور اروپا در زمستان 1402 را استعلام کنید و یا با کارشناسان فروش شرکت آیشم تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید: لیست کشورهای شینگن

هزینه تور اروپا چقدر است؟

هزینه سفر به کشورهای مختلف اروپایی متفاوت است و اگر قصد سفر به مقصد خاصی را دارید می توانید در لحظه آخر نام این تور را در کادر جستجوی سایت بنویسید بنابراین لیست قیمت به همراه را مشاهده کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید