آپدیت NothingOS 2.0 برای ناتینگ فون 1 منتشر شد
گوشی ناتینگ فون 1 آپدیت NothingOS 2.0 را سرانجام دریافت کرد. این آپدیت گوشی را نظر نرم‌افزاری با گوشی ناتینگ فون 2 برابر می‌کند و عملکرد آن بهبود بخشیده است.

آپدیت Nothing OS 2.0 بر پایه اندروید 13 ارائه شده است و شرکت ناتینگ همچنین یک نسخه بتا از سیستم‌عامل خود بر پایه اندروید 14 دارد که روی فون 1 اجرا می‌شود.

به‌روزرسانی برای فون 1 دارای طراحی بصری تک رنگ نیست که شرکت ناتینگ در آخرین دستگاه خود به‌شدت به آن متمایل بود. این آپدیت شامل ویجت‌های جدید تنظیمات سریع است که به شما اجازه می‌دهند تا مثلا چراغ‌های Glyph پنل پشتی را وقتی در سینما هستید خاموش کنید. همچنین یک سری نوتیفیکیشن‌های جدید Glyph اضافه شده‌اند که هشدارهای مهم را در پنل پشتی گوشی روشن نگه می‌دارند.

کاربران فون 1 همچنین قابلیت App Clone را دریافت کرده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دو نمونه از یک اپلیکیشن را روی گوشی خود اجرا کنند. آپدیت NothingOS 2.0 هم‌اکنون از مسیر Settings > System > System Update قابل دسترس است.

از آنجا که گوشی فون 1 در آمریکا به طور مستقیم عرضه نشد، گوشی جدید فون 2 امکان تجربه پوسته اندروید شرکت ناتینگ را برای کاربران این کشور فراهم کرده است. همان‌طور که می‌دانید Phone 2 با قیمت بالاتری نسبت به نسل اول عرضه شد. اما خوشبختانه کاربران نسل اول نیز حالا می‌توانند با این آپدیت، تجربه مشابهی را داشته باشند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید