آموزش سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل قسمت دوم سئو | آموزش سئو


آموزش سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل قسمت دوم

آموزش سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل قسمت دوم

✍️ مدت زمان ماندن کاربر در صفحه یا سایت

به عنوان مقدار زمانی که کاربران صرف مشاهده محتوای سایت شما می کنند تعریف می شود.این نشان دهنده علاقه آنها به سایت شما و محتوای سایت شما است.

همچنین، هر چه کاربران بیشتر در سایت شما بمانند، اعتبار سایت بیشتر است.پس این پرونده خود یک قدم مثبت و بزرگ است رتبه در صفحه بهتر است نتایج جستجو است

طول مطالب

تعداد کلمات استفاده شده در محتوا عامل موثری برای سئوی سایت طول محتوا است صد نباید کمتر از 300 کلمه باشد.

بهترین وضعیت برای طول محتوای سایت بین 800 تا 2500 کلمه است.زیرا در این شرایط محتوای شما مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد.

اما به خاطر داشته باشید که کیفیت محتوای یک مقاله بسیار بسیار مهمتر از کمیت یا طول آن محتوا است.

کیفیت محتوا

در فرآیند تولید محتوا، بیش از هر چیز دیگری کیفیت محتوا توجه کنید

زیرا اگر بتوانید محتوای مفید و با کیفیتی برای کاربران ایجاد کنید، علاقه مند به مطالعه مطالب خواهند بود.در نتیجه مخاطب زمان بیشتری را در صفحه می گذراند که سیگنال مثبتی برای گوگل است.

همچنین محتوای با کیفیت باعث می شود که مخاطبان آن را در رسانه ها ببینند و رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و محتوا را بیشتر نمایان کنید.

همچنین می توانید از این تکنیک برای دریافت لینک های با کیفیت استفاده کنید.

انتخاب یک عنوان خوب

؟انتخاب عنوان همچنین می تواند مناسب باشد در صد ساختار سایت و صفحه بسیار مفید است. هدر به گوگل کمک می کند تا محتوای هر صفحه را به درستی درک کند.

؟استفاده كردن تحت عنوان همچنین می تواند در طبقه بندی ساختار هر صفحه موثر باشد.زیرا با مراجعه به هر صفحه علاوه بر درک بهتر محتوای آن، کاربر در طبقه بندی مطالب دچار سردرگمی نمی شود.

می توانید از برچسب ها استفاده کنید H1 در حالی که H6 از هر کدام با توجه به نوع نیاز و اثربخشی استفاده کنید.البته توجه داشته باشید که فقط یک تگ در هر صفحه H1 استفاده کنید

✍️ عنوان

؟یکی را انتخاب کن عنوان خوب و مناسب می تواند در باشد افزایش رتبه سایت بسیار مفیدی است.

پس هرگز نباید از نقش این عنصر مهم غافل شوید. گوگل معمولاً 55 تا 60 کاراکتر اول را نمایش می دهد.زیرا گوگل فرض می کند که شما مفهوم موضوع صفحه را در 60 کاراکتر اول قرار داده اید.

نام و انتخاب عنوان صفحه نقش کلیدی و بسیار مهمی دارد زیرا اولین برداشت را در ذهن مخاطب ایجاد می کند..نام صفحه شما باید کوتاه باشد اما مفهوم واقعی را در چند کاراکتر به مخاطب منتقل کند.

پس انتخاب کن عنوان برای چنین کار ساده ای مناسب نیست.

?عنوان صفحه شما باید حاوی مهمترین کلمه کلیدی، ارزشمند و همچنین جذاب باشد.به این ترتیب می توانید مخاطب را به خواندن مطالب سایت خود تشویق کنید و رتبه بهتری در نتایج جستجو کسب کنید.

آموزش سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل قسمت دوم

شانس

به این صفحه امتیاز دهید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید